About Özel Yapım İmplantlar

POLYTECH tarafından talep üzerine üretilmekte olan özel yapım implantlar ve doku genişleticiler yumuşak doku ve kıkırdak kayıplarına yönelik bireysel çözümlerin oluşturulmasında optimum sonuçların elde dilebilmesini sağlarlar. Cerrah tarafından yapılacak olan spesifik ölçüm ve karakteristikler çerçevesinde üretilirler.

POLYTECH’in bu alandaki deneyimi tüm cerrahlara açıktır, bu sayede hastaları için optimum çözümler oluşturmaları olanaklıdır.

POLYTECH cerrahların hastalarına böyle özel bir hizmet verme isteklerine olumlu yaklaşmaktadır. Bu amaçla bedelsiz bir kalıp kiti ve istenen implantın sertliği ve direncinin daha rahat tanımlanabilmesi için de bir shore-touch box yollamaktadır. Bu konuda istekte bulunabilmenize yardımcı olmak için bu formu doldurmanız yeterlidir.

Değişim Garantisi

POLYTECH kullandığı materyal kalitesi ve bu materyali işlemedeki işçiliği ve teknolojisi ile guruludur. POLYTECH’in üretmiş olduğu tüm ürünler Almanya’daki en yüksek kalite standartlarına göre üretilmektedir. Bu deneyimin sağladığı güvenle de implanları için geniş kapsamlı bir garanti programı olan “Implants of Excellence”‘i yürürlüğe koymuştur. Örneğin implant yüzeyinin yırtılması gibi bir duruma karşılık yaşam boyu sürecek bir implant değiştirme garantisi vardır. Microthane implantlar ise kapsüler kontraktür, implantın dönmesi ve yeriden oynaması gibi komplikasyonlar konusunda 10 yıllık bir değiştirme sunmaktadır.

Geri bildirimleriniz için–POLYTECH informed®

POLYTECH ürünlerini kullanan Cerrahların ürünlerle ilgili deneyimlerini içeren geri bildirimler POLYTECH informed® adı altında bir bülten aracılığıyla medikal eğitim almış okuyucularla paylaşılır.

Şu anda sistemimizde aşağıdaki sayılar bulunabilmektedir. Bu referanslardan bazılarına linki tıklayarak, bazılarına da özel istek yaparak ulaşabilirsiniz.

  • Issue 1-2007:  “Long-term Study Shows Significant Influence of Implant Surface on Risk of Capsular Fibrosis in Silicone-Gel-Filled Breast Implants”(PDF)
  • Issue 2-2007: “Who Defines the Meaning of Quality? or: What does “quality” actually mean?”(PDF)
  • Issue 1-2008: “Teardrop-Shaped Implants in Breast Surgery” available upon special requestonly
  • Issue 1-2009: “Flattered by Copycats”(PDF)
  • Issue 2-2009: “Post-Mastectomy Breast Reconstruction”(PDF)
  • Issue 3-2009: “Modular System: Field Report” available upon special requestonly
  • Issue 1-2010: “Field Report: Personal Experience of Using Microthane® Implants in Cases with Tissue Deficit” available upon special requestonly
  • Issue 1-2012: “Why are Microthane® polyurethane covered breast implants the best available choice?”(PDF)
  • Issue 1-2013: “Well-known data re-assessed”(PDF)

Eğer POLYTECH ürünleriyle ilgili deneyimleriniz varsa ve meslektaşlarınızın bu deneyimden yararlanacaklarını düşünüyorsanız resimler de içeren paylaşımlarınızı yayınlanmak üzere   productmanagement@polytechhealth.com adresine gönderiniz.
Tıbbi Literatür ve Eğitim Materyali

POLYTECH’in felsefesi sadece yüksek nitelikli ürünler üretmek, üretimde en yüksek standartları sağlamak değil, aynı zamanda tüm müşterilerine yüksek düzeyde bir destek ve hizmet sunmaktır.

Bu nedenle POLYTECH geniş ürün portföyünün sağladığı olanaklarla ürün kitapçıklarından eğitim DVD’lerine ve ürünleriyle ilgili bilimsel literatüre dek uzanan bir bilgi desteği sunmaktadır.

Bu çerçevede Cerrahlar için en son bilimsel gelişmeler sunulabilmektedir, özel sorgulama istekleri ürün uzmanları tarafından incelenmekte ve en kısa sürede yanıtlanmaktadır.

POLYTECH müşterileri için sadece bilimsel çalışmalar sunmakla kalmaz, aynı zamanda hekimlerin hastalarını meme implantları ve meme büyütme ile ilgili olarak bilgilendirebilmeleri için “Meme implantı.. Benim için mi?” adı altında bir kitapçık ve POLYTECH Meme İmplantları’nın “Implants of Excellence” garanti programı için bilgilendirme broşürlerini de kullanıma sunmaktadır.

Testimonials

No testimonials!

Timetable

There is no event available.

Ask a Question

Contact Info