image descimage desc

Sağlıklı bir yaşamı sürdürmeyi ve korumayı temel faaliyet konusu olarak seçmiş olan SANOVİS Sağlık Hizmetleri bu alana yönelik ürün ve hizmetlerin ülkemizdeki pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini kurulduğu 2007 yılından bu yana yürütmektedir.

Şu anda pazara sunmuş olduğu ürünler estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi uygulamalarda profesyonel olarak kullanılan ürünlerden oluşmaktadır.

Sanovis Sağlık Hizmetleri, 1986’da Almanya Dieburg’da kurulan Polytech Health & Aesthetics markasının Türkiye distribütörlüğünü 2015 yılında almıştır.

Silikon implantların önde gelen üreticilerinden biri Polytech Health & Aesthetics distribütörlüğü ile kişisel güzellik idealinizi elde edebileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktadır.

İnsanları benzersiz kılan şeyleri teşvik ederek ve ülkemizdeki cerrahların Polytech Health & Aesthetics göğüs ve vücut implantlarına güvenmesiyle daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

SANOVIS 2020 itibarıyla 13. yaşını kutlayan genç bir firma olmasına karşın, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanlarının kullandığı ürünler konusunda kayda değer başarılara sahip, deneyimli, saygın bir uzman kadroyu bir araya getirebilme başarısını göstermiştir.

Amacımız

Ülkemiz pazarına sunulduğunda kullanıcı açısından bir değer yaratacak niteliğe sahip,

Kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını karşılama ilkesiyle tasarlanmış ve üretilmiş, güvenilir,

Kullanıcısı ile açık, dürüst ve anlaşılır bir iletişim sağlamayı hedefleyen ürün serilerini ve markalarını ülkemiz pazarına sunmaktır.

Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerimiz Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanına yönelmiştir.

Ürün sayfalarımız her biri yukarıda belirtilen özelliklere sahip olduğuna inandığımız ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler içermektedir. Ürün sayfalarımız her biri yukarıda belirtilen özelliklere sahip olduğuna inandığımız ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler içermektedir.