image descimage desc

Sağlıklı ve zinde bir yaşamı sürdürmeyi ve korumayı temel faaliyet konusu olarak seçmiş olan SANOVİS bu alana yönelik ürün ve hizmetlerin ülkemizdeki pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini kurulduğu 2007 yılından bu yana yürütmektedir.

Şu anda pazara sunmuş olduğu ürünler medikal estetik uygulamalarda profesyonel olarak kullanılan temel ürünler ve bu uygulamaları tamamlayıcı ev bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bazı ürün grupları (Regenlab ürünleri) spor yaralanmaları gibi kategorisinde de kullanılmaktadır.

SANOVİS, Moleküler biyoloji ve Genetik alanında, özellikle de In Vitro Fertilizasyon (IVF) alanında faaliyet gösteren MEDEK A.Ş.’nin (www.medek.com.tr) bir kardeş kuruluşudur.

SANOVIS 2018 itibarıyla 11. yaşını kutlayan genç bir firma olmasına karşın, dermatoloji, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanlarının, medikal estetik hekimlerinin profesyonel uygulamalarında kullandığı ürünler konusunda kayda değer başarılara sahip, deneyimli, saygın bir uzman kadroyu bir araya getirebilme başarısını göstermiştir.

Amacımız

Ülkemiz pazarına sunulduğunda kullanıcı açısından bir değer yaratacak niteliğe sahip,

Kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını karşılama ilkesiyle tasarlanmış ve üretilmiş, güvenilir,

Kullanıcısı ile açık, dürüst ve anlaşılır bir iletişim sağlamayı hedefleyen ürün serilerini ve markalarını ülkemiz pazarına sunmaktır.

Dağıtım kanalımız hastane, klinik ve doktor ofislerinden, estetik, güzellik ve spor merkezlerinden oluşmaktadır.

Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerimiz Dermatoloji, Plastik Cerrahi, Kadın doğum, Ortopedi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlıkları ile Medikal Estetik ve Spor hekimliği alanlarına ve de son kullanıcıya yönelmiştir.

Ürün sayfalarımız her biri yukarıda belirtilen özelliklere sahip olduğuna inandığımız ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler içermektedir. Ürün sayfalarımız her biri yukarıda belirtilen özelliklere sahip olduğuna inandığımız ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler içermektedir.