Şu “mummy tummy” dedikleri..

Tarih Mart 12, 2018

Uzun ve yorucu geçen bir hamilelikten sonra bebeğinizi kucağınıza aldınız. Bu dünyada ulaşabileceğiniz daha üst mertebe olmadığına, bebeğinizin sahip olduğunuz ve -ikincisinden önce-olabileceğiniz en değerli varlık olduğuna yürekten inanıyorsunuz.

Bebeğinizi emzirdiniz, ona ihtiyaç duyabileceği tüm besleyici bileşenleri sağlayabilmek adına kalorisi yüksek de olsa bir çok değerli besin tükettiniz.

Sonra bir de baktınız ki banyo tartısı size hiç dostça şeyler söylemiyor..

Emzirmenin sonlarına doğru sıkı bir diyet programına, beraberinde de egzersize başladınız..

Banyo tartısı artık eskisi kadar rahatsız edici olmasa da bedeniniz, özellikle de bebeğinizin geçici olarak konakladığı bölüm hafifçe dışa yuvarlanmış, sarkmış, çatlaklar nedeniyle renk değiştirmiş, matlaşmış bir görünüm sergiliyor.. Artık bir “mummy tummy” yani “anne göbeği” sahibisiniz.

Yaptığınız diyet, egzersiz vücut ağırlığınızı kontrol etmekte gerçekten işe yarıyor.. Peki ama bu “mummy tummy” neden kaybolup gitmiyor? Üstelik internette yaptığınız araştırmalar daha yoğun karın egzersizi yapmanın çok da büyük bir katkı sağlayamayacağını gösteriyor.

Bu durumun bir geri dönüşü var mı? Bunun için cerrahi operasyon gerekir mi? Kilonuzu sabitlediğiniz halde oluşan bu sarkmalar, çatlaklar, yağ birikintileri acısız, kansız bir şekilde sizi terk edebilir mi? İki önceki yaz giydiğiniz 2 parçalı mayo artık fotoğraflarda mı kaldı?

Tabii ki hayır! TriLipo© teknolojisi adı verilen öncü bir teknoloji radyofrekans enerjisi aracılığıyla derinizi kontrollü bir derinliğe ve hedeflenen bir ısıya ulaştıracak şekilde ısıtıyor, yağ hücrelerini yok etmeden (yok olmamalılar, onlara ihtiyaç var!) içlerini boşaltıyor. Bu radyofrekans enerjisi “mummy tummy“ye aktarılırken diğer yandan çok minik elektriksel uyarılarla yağ katmanının altındaki kas kitlesi harekete geçiriliyor ve küçülen yağ hücrelerinin atıkları vücudunuzu terk etmeye başlıyorlar.

TriLipo© teknolojisi Pollogen© tarafından üretilen, etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmış medikal gereçler aracılığıyla uygulanıyor..

Bebeğinizin büyümesini “mummy tummy” ile birlikte izlemek zorunda değilsiniz. Profesyonel yardım için Doktorunuza/kliniğinize başvurun. En doğru ve güncel bilgiyi onlardan alacaksınız.

Diyet yapın…

Egzersiz yapın…

Sonrasını TriLipo© Teknolojisine bırakın…

Anahtar Kelimeler: cilt germe, estetik, genç deri, gençleşme, güzellik, hamilelik, mummy tummy, pollogen, sanovis, TriLipo