Pollagen

Tarih Kasım 23, 2013

Cilt Bakımı, Yaşlanma Karşıtı Bakım ve Vücut  Şekillendirme alanlarında Pollogen’in gelişmiş estetik çözümleri artık Türkiye’de .

Yüksek kaliteli estetik ve dermatolojik çözümlerin Türkiye distribütörlüğünü başarılı bir şekilde yürüten köklü ve tanınmış firma Sanovis, LİV Hospital’da FSMEA Başkan Yardımcısı Dr. Ghislaine Beilin’in misafir konuşmacı olarak katıldığı bir lansman toplantısı düzenledi.

Estetik pazarına yönelik tıbbi ve cilt bakım cihazlarının geliştirilmesi ve pazarlanması konusunda dünya lideri olan Pollogen ve yüksek kaliteli estetik ve dermatolojik çözümlerin Türkiye’deki deneyimli sağlayıcısı Sanovis, Pollogen’in estetik teknolojilerinin pazarlaması konusunda Sanovis’in tek yetkili olduğu bir ortaklık anlaşması imzaladıklarını duyurdular. Pollogen çözümleri cilt bakımı, kırışıklık azaltma, dermal hacimlendirme, cilt sıkılaştırma, sivilce izi tedavisi, selülit tedavisi, yağ azaltma gibi geniş kapsamlı estetik tedavileri kapsamaktadır.

Sanovis Genel Müdürü Mehmet Akıalp bu konudaki duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Pollogen çözümlerinin Türkiye temsilcisi olmaktan dolayı heyecanlıyız. Estetik camiası, Pollogen’in dünya çapında ünlü, uzun dönemli sonuçlar sağlayan, kolay uygulanan ve tüm cilt tiplerine ve tonlarına uygun teknolojilerini kullanmak için son derece istekli. Pollogen çözümleri ile kliniklere üstün nitelikleri cihazlar ile başarılı estetik sonuçlar, önemli kazanç artışı ve uzun dönemli başarı elde etme fırsatı sunuyoruz.”

20 Kasım 2013’te Sanovis’in İstanbul Liv Hospital’da düzenlediği lansman toplantısında deneyimli estetik cerrah ve aynı zamanda FSMEA Başkan Yardımcısı Dr. Ghislaine Beilin, Pollogen çözümleri hakkında bir konuşma yaptı.

Anahtar Kelimeler: Dr. Ghislaine Beilin, pollogen