Regenlab

Regenlab, hastanın kendi kanından anlık olarak hazırlanan, Platelet Rich Plasma (Platelet konsantresi) esaslı otolog rejeneratif tıp ürünlerinin üretiminde tüm dünyaca tanınmış yenilikçi ve öncü bir firmadır. Anlık olarak hazırlanan bu materyal tek başına veya hyaluronik asit ya da hastanın yağ dokusundan veya kemik iliğinden alınan diğer otolog hücrelerle birlikte kullanılır.

Hakkında

Pollogen Ltd. profesyonel amaçlı medikal estetik gereçler geliştiren, üreten ve pazarlayan bir firmadır.
Pollogen ürünleri deri sıkılaştırma, kırışıklık giderme, deri yenileme (rejuvenasyon) fraksiyonel deri yenileme, yüz kontürlerinin (hatlarının) şekillendirilmesi, bel veya bacak çevresinin veya beden ölçüsünün azaltılması, selülit (portakal kabuğu) görünümünün ve lokal yağın giderilmesi, akne skarı’nın azaltılması gibi hedeflere yönelik, cerrahi olmayan, minimal invaziv veya invaziv olmayan ürünlerdir.

Pollogen, en son geliştirilen, en etkili medikal estetik teknoloji ve çözümlerini sunmak amacıyla kendisini sürekli yenileyip geliştirirken, farklı düşünmenin önemine inanmaktadır.

Ürünlerinin kullanım kolaylığını, güvenliğini ve diğer uygulamalarla uyumunu iyileştirmeye yönelik çalışmalarında müşteri odaklıdır, ürün geliştirme çalışmaları süreklidir. Çözümler, daha doyurucu ve etkili sonuçlar elde etmek amacıyla sürekli olarak geliştirilir ve mükemmelleştirilir. Cildin kendi güzelliğini ortaya koyan sonuçlar elde etmek üzere, vücudun doğal yapısı ve süreçleriyle uyumlu teknolojiler elde etmek üzere yepyeni yöntemler geliştirilir.

OxyGeneo™, Hybrid Energy™, VoludermTM, TriPollar®, TriLipo® ve TriFractional™ gibi lider endüstri markaları ile Pollogen beş devrimsel teknolojinin üreticisi ve geliştiricisidir. Geniş ürün yelpazesi invaziv olmayan, etkinliği ve güvenilirliği klinik olarak kanıtlanmış, yaşlanma karşıtı yüz ve vücut şekillendirici bakım çözümlerinden oluşmaktadır. Pollogen, sürekli gelişmekte olan estetik endüstrisine özgü spesifik ihtiyaçlar ve dinamik değişimler doğrultusunda 60’tan fazla ülkede profesyonel çözümler sunmaktadır.

Bu teknolojiler kısaca aşağıdaki gibi tanımlanabilir:

OxyGeneo™ Teknolojisi:
Bu teknoloji Pollogen’in geneo (ve geneo+) adlı cihazları aracılığıyla uygulanan bir teknolojidir.
OxyGeneo™ teknolojisi deride hafif bir SOYMA, etken maddelerin deriye İNFÜZYONU ve deride bir OKSİJEN ARTIŞI (Oksijenasyon) olarak özetlenebilecek yararları tek bir adımda sunan ve cilt bakımını doruk noktasına taşıyan bir teknolojidir.

OxyGeneo™ teknolojisi deri yüzeyine sürülen bir jel üzerinde belli bir frekansla titreşen ve dönen bir başlığın uygulanmasıyla etkisini gösterir. Başlığa sodyum bikarbonat ve sitrik asitten oluşan tebeşir görünümlü uçlar yerleştirilir. Deri gereksinimine göre seçilen jel (burada amaç deride yaşlanma karşıtı bir bakım sağlamak veya renk tonu eşitsizliğini gidermek olabilir) deri yüzeyine uygulanır. Jelin başlıkla teması yüzeyde efervesan benzeri bir etkiyle karbon dioksit artışına neden olur. Derimiz buna yanıt vermekte gecikmez; denge sağlamak amacıyla yüzeyel kan dolaşımındaki oksijen miktarını yükseltir, bu arada yapısındaki toksinleri ve yabancı maddeleri de atma olanağı bulur. Bohr etkisi adı verilen prensibe dayalı bu işlem derinin mekanik yoldan hafifçe soyulmasına, arınmasına ve zengin içerikli jel sayesinde beslenmesine yol açar. Sonuç derinin arınması, beslenmesi ve canlanmasıdır.

 

Hybrid Energy™ Teknolojisi:

hybrid

Hybrid Energy™ teknolojisi, herhangi bir cerrahi girişim olmaksızın veya uygulama sonrasında herhangi bir iyileşme süresi gerekmeden deride gözle görülen ve doğal bir dolgunluk yaratan, yaşlanma karşıtı uygulamalarda çığır açan yenilikçi bir teknolojidir.

Bu uygulama derinin doğal yapısında bulunan hyaluronik asidin çoğalmasını, yeni kolajen oluşumunu ve elastin artışını sağlamak üzere derinin doğal mekanizmalarını tetikler. Sonuç olarak Hybrid Energy™ teknolojisi derinin doğal bir yolla dolgunluğa ulaşmasını, kırışıklıkların giderilmesini, yenilenmesini ve bir yüz germe etkisinin ortaya çıkmasını sağlar. Bu benzersiz teknoloji herkesin bireysel yüz yapısına ve gereksinimine uygun, sonuçları giderek daha belirginleşen ve kalıcı hale gelen estetik uygulamaların yapılabilmesine olanak verir.

Bu teknoloji mikro boyuttaki iğnelerin yer aldığı bir başlık yardımıyla uygulanmaktadır.

İğneler boyut olarak deride herhangi bir kanama yaratmayacak ölçüde küçüktür, ancak etkiledikleri deri katmanları kolajen yapımını uyaracak ölçüde derindir. İlk aşamada mikroiğnelerin deriye penetrasyonu için hafif bir “ısı” artışı ve gözle görülemeyen bir mikro ablazyon uygulanır, böylece mikroiğneler hedef katmana ağrısız, acısız ve kanamasız bir yolla ulaşırlar.

2hy

İkincil etki ise “elektriksel” bir mikro ablazyonla hedef dokuda bir iyileşme sürecinin tetiklenmesidir. Hybrid Energy™ teknolojisi hem ısıl hem de elektriksel bir etki yarattığı için “hibrid”dir (melez). Bu nedenle çok düşük düzeyde bir acı ve doku hasarı yaratmasına karşın yüksek, kanıtlanmış düzeyde bir kolajen üretimi ve dolgu etkisi yaratır.
Bu melez etki ile oluşturulan mikroablazyon hem epidermis hem de dermis katmanlarını etkileyerek doğal yoldan bir hyaluronik asit artışı, yeni kolajen yapımı ve elastin artışı sağlar. Bunu vücudun doğal mekanizmalarını kullanarak yaptığı için de sonuçlar kayda değer ölçüde doyurucu ve doğal görünür; kısa sürede uygulanan acısız, kansız ve iyileşme süreci gerektirmeyen bir süreçten oluşmaktadır.
Hybrid Energy™ teknolojisi Surgen cihazının donanımında yer alan teknolojilerden biridir. Ergonomik olarak tasarlanmış, medikal bir gereç olan Surgen platformu aynı zamanda TriFractional™ teknoloji ile de donatılmıştır.

Hybrid Energy™ teknolojisinin yararları:

• Güvenilir ve etkinliği kanıtlanmış olan bir teknolojidir
• Cerrahi bir girişim değildir; muayenehane, klinik ortamında uygulanabilir,
• Yabancı bir maddenin derinize yerleştirilmesi söz konusu değildir.
• Sonuçlar ciltteki olumlu değişimin tamamen doğal olarak görünmesini sağlar.
• Hissedilebilecek rahatsızlık veya acı minimal düzeydedir.
• Uygulama sonrası derinin iyileşmesi için gerekli bir süre yoktur.
• Tüm yüze yapılacak uygulamalar kişisel gereksinimlere göre tasarlanabilir.
• Tüm cilt tipleri ve renk tonları için uygundur.
• Deri yaşlanmasına karşı etkili, önleyici bir çözümdür.

Bunlarla birlikte Hybrid Energy™ teknolojisi donanımında yer aldığı klinik veya merkeze de anlamlı katkılar sağlayan bir teknolojidir:

• Hastalara etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmış, en son teknolojiye göre geliştirilmiş deri gençleştirici yaşlanma karşıtı uygulamaların sunulabilmesini sağlar.
• Geniş bir yelpazede estetik uygulamaların yapılabilmesini sağlar. (Mikroiğnelerin deride yarattığı görünmez ablazyon mezoterapi amaçlı bir çok bileşimin deriye penetrasyonu için benzersiz bir fırsat yaratır)
• Kısa süren ve herkesin kolaylıkla uyum sağlayabileceği, öğle tatili sırasında bile uygulanabilecek bir işlemdir.
• Hissedilebilecek rahatsızlık veya acı minimal düzeydedir.
• Tüm cilt tipleri ve renk tonları için uygundur.
• Uygulama sonrası epidermiste ortaya çıkan yanıt minimaldir. Bu da uygulanan kişinin günlük yaşam düzenini bozmaz.
• CE sertifikalı medikal gereçlere yerleştirilmiş bir teknolojidir.
• Kullanım özel bir el becerisi gerektirmez, pratiktir ve kolay öğrenilir.
• Yer kaplamayan, taşınması kolay bir platformda sunulmaktadır.

VoluDermTM Teknolojisi

voluderm

Bu teknoloji deride minimal rahatsızlık hissi ile optimal düzeyde bir dermal hacim artışı sağlayan bir teknolojidir, Legend platformu bu teknoloji ile donatılmıştır.

VoludermTM deriyi canlandırmada ve yaşlanma bulgularını azaltmadaki etkinliği klinik olarak kanıtlanmış en gelişmiş teknolojilerden biridir. Uygulama sırasında ince mikroiğneler deri katmanlarına radyofrekans enerjisinin yardımıyla penetre olurlar. Daha sonra bu iğneler vücudu doğal yolla hyaluronik asit, kolajen ve elastin üretmesi için tetiklerler. Sonuçta deride önemli düzeyde ve uzun süreli olarak dermal hacim artar, kırışıklıklar azalır ve yüzeysel bir yenilenme sağlanır. Diğer fraksiyonel uygulamalardan farklı biçimde uygulama sonrasında epidermal yanıt son derece hafiftir, hastanın günlük yaşam düzenini bozmaz. VoludermTM teknolojisi tüm cilt tipleri ve renk tonları için uygundur; minimal invazivdir, hızlıdır, rahatça uygulanır ve uygulamada yarattığı rahatsızlık hissi minimaldir.

 

VoludermTM teknolojisi;
• Deride hacim artışı sağlamada,
• Kırışıklıkların azaltılmasında,
• Akne izlerinin (skar) giderilmesinde
• Deri yüzeyinin yenilenmesinde
• Derideki yüzeyel bütünlüğün sağlanmasında
• El sırtı ve dekolte bölgesi gibi duyarlı alanların hedeflendiği uygulamalarda etkilidir.

VoludermTM etkisini nasıl gösterir?

Ekran Resmi 2016-01-17 13.06.47

TriPollar® Teknolojisi

tripolar

TriPollar® Radyo Frekans (RF) teknolojisi yenilikçi, tescilli, 3. jenerasyon RF teknolojisidir. TriPollar® teknolojisi kendisinden önceki monopolar ve bipolar teknolojilerin sınırlı kullanım olanaklarının dışında birtakım üstünlüklere sahiptir. Kullanımı pratik olmasına karşın son derece etkilidir, TriPollar® uygulamalar ilk uygulamadan itibaren yüzde ve vücutta şekillendirici etkilerini gösterirler; üstelik bunu uzun süre korunan sonuçlarla ve herhangi bir cerrahi işlem ya da uygulama sonrasında bir iyileşme süreci gerektirmeksizin yaparlar.

 

TriPollar® uygulamalarla:
• İnce çizgi ve kırışıklıklar azaltılabilir,
• Deride sıkılaşma ve rejuvenasyon sağlanabilir,
• Yüz derisinde şekillendirici uygulamalar yapılabilir,
• Vücut şekillendirmesi ve istenmeyen lokal yağ depolarının azaltılması sağlanabilir,
• Büyüme veya hamilelik nedeniyle oluşan çatlakların görünümünde düzelme sağlanabilir.

TriPollar® etkisini nasıl gösterir?

TriPollar® teknoloji odaklanmış ve optimal bir radyofrekans (RF) enerjisini deri yüzeyine ve derialtı yağ katmanlarına acısız biçimde aktarır. Bu odaklanmış enerji aktarımı sayesinde hemen gözle görülebilen sonuçlar ortaya çıkar. Daha da iyi sonuçların elde edilebilmesi için bir dizi uygulamanın yapılması önerilir.

TriPollar® teknoloji yüz ve vücudun çeşitli bölümlerinde hedefe ve gereksinime yönelik uygulamalar yapılmasına olanak verir. Hedefe yönelik dermis’deki kolajen liflerin canlandırılmasını sağlar. Vücut uygulamalarında ise hedef hipodermis’deki yağ hücrelerinin küçültülmesi ve kolajen yenilenme sürecinin hızlandırılmasıdır.

Üstün 3. Jenerasyon Teknoloji

1. jenerasyon monopolar ve 2. jenerasyon bipolar RF teknolojileri; odaklanmış, hedefe yönelik olmadıkları için elektrodlara yakın bölgelerde derinin ısıtılmasını sağlamak üzere çok daha yüksek bir enerji kullanmak zorundadırlar. Bu durum uygulamanın acılı olmasına, deride yanık ve hasar riski oluşmasına nedendir. Buna ek olarak bu tür eski teknolojiler taşıdıkları riski hafifletmek adına soğutma mekanizmalarına gereksinim duyarlar, bu da deri katmanlarının etkin bir biçimde ısıtılmasına engeldir.
TriPollar® 3. Jenerasyon RF teknolojisi benzersiz bir donanıma ve sofistike bir kontrol mekanizmasına sahiptir, böylece aşırı ısınmaya engel olarak derinin ve aplikatörün soğutulma gereksinimini ortadan kaldırır.

Bu durum daha güvenli, daha etkili sonuçların daha kısa süren ve daha az sayıdaki seansta elde edilebilmesi anlamını taşımaktadır. TriPollar® teknoloji’nin daha düşük bir elektriksel güç kullanması sayesinde uygulama acısız, hatta keyifli bir deneyim haline dönüşmektedir.

Derinin Duyarlı Olduğu Bölgeler

TriPollar® teknoloji ince çizgi ve kırışıklıkları giderme amaçlı RF uygulamasının derinin çok duyarlı olduğu göz çevresi (periorbital), ağız kenarı (perioral) gibi bölgelerde herhangi bir acı ya da doku hasarı olmaksızın yapılabilmesine olanak sağlar.

Kolajen yenilenmesi

Derideki elastik lifler, yani kolajen ve elastin fibroblast adı verilen yapılar sayesinde üretilir. Isıtıldıkları zaman gerilirler, ve kolajen lifler deride hemen görülebilen bir sıkılaşma etkisi yaratacak biçimde yakınlaşıp sıkılaşırlar. Bu derinden ısıtma etkisi daha sonra da yağ hücresi metabolizmasını hızlandırarak ilerleyen uygulama seansları boyunca kolajen yenilenmesi sürecini destekler. İstenen sonuç elde edilir: hemen ortaya çıkan daha sıkı, daha genç görünümlü bir cilt ve uzun dönemde yeniden şekillenen, yenilenen bir deri dokusu.

Yağ Azaltımı
Yağ hücrelerinin ısıtılması metabolizmalarını hızlandırır ve büzüşerek küçülmelerini sağlar. Sıcaklıktaki yükselme yağ hücrelerini yağ asidi (sıvı yağ) salgılamaya zorlar, bu sıvı yağ kan ve lenf sistemi yardımıyla atılır. İstenen sonuç elde edilir: yağ ve bel / bacak çevresinde azalma ve portakal kabuğu (selülit) görünümünde düzelme.

TriLipo® Teknolojisi

trilipo

TriLipo® Technology

Bütüncül bir yaşlanma karşıtı ve yağ azaltıcı çözüm
TriLipo® teknolojisi estetik alanında çalışan uzmanların temel hedefleri gözetilerek geliştirilmiştir. TriLipo iki etkili teknolojinin (TriLipo® Radyo Frekans ve TriLipo® Dinamik Kas Aktivasyonu) bileşimidir. Bu iki teknoloji eşzamanlı olarak tek bir aplikatörde hem invaziv olmayan bir yolla yağı azaltmakta, hem lenfatik drenajı sağlamakta, aynı zamanda da derinin sıkılaştırıcı ve kırışıklık giderici bir etki göstermektedirler.

 

TriLipo® – Üç Etkili Yağ Azaltımı

Üç etkili TriLipo® teknolojisi radyofrekans aracılığıyla yapılan derin ve volümetrik bir ısıtma, yağ dokusu altındaki kasların kasılması ve dışarıdan uygulanan mekanik bir baskıyı içeren bir mekanizmadır; bunların tümü birden gerçekleştiğinde en yüksek düzeyde yağ erimesi ve lenfatik drenaj, aynı zamanda da deri sıkılaşması gerçekleşir. TriLipo® teknolojisinin bu üçlü etkisi ilk uygulamadan itibaren hemen görülür. Vücudun uzun dönemli ve kalıcı olarak şekillendirilmesi için gereken seans sayısı minimal düzeydedir.

Radyo Frekans enerjisi dokunun elektrik akımına gösterdiği direnç nedeniyle hem deri hem de derialtı yağ dokusunda ısı oluşmasını sağlar. Deride hedeflenen derinlik ve yüzeye odaklanan elektriksel güç yağ metabolizmasının yükseltir, deri katmanlarında kolajenin yeniden yapılanmasını tetikler. Bu ısı etkisi deri altındaki yağ dokusunda da doğal yağ metabolizması sürecini hızlandırır ve yağ hücrelerindeki sıvı yağın hücrelerarası boşluğa salınmasını sağlar. (Şekil 1)

tri1

Salınan sıvı yağın drenajı yağ katmanına içeriden ve dışarıdan uygulanan baskı yoluyla hızlandırılır. TriLipo® Dinamik Kas Aktivasyonu (DMA) ile yapılan elektriksel uyarı kas katmanının içeriden uyarılarak kasılmasını sağlar. Kasılan kas yükselecek ve üzerindeki yağ hücrelerini deri yüzeyine doğru itecektir.

Eşzamanlı olarak aplikatöre dışarıdan uygulanan mekanik baskı da deriyi aşağıya doğru bastıracaktır. İçeriden ve dışarıdan yapılan bu baskılar bir araya geldiğinde sıvı yağın lenfatik drenaj yoluyla uygulama alanından uzaklaşmasını hızlandıracaktır (Şekil 2). RF ve drenaj sağlayan bu baskıların eşzamanlı etkisiyle homojen biçimde ısınan bölgede kan akımı ve lenf sirkülasyonu hızlanacak, böylece dokunun oksijenlenmesi ve toksinlerden arınması da sağlanacaktır.

Şekil 2: Dışarıdan ve İçeriden uygulanan baskı optimal bir drenaj sağlar.

Şekil 2: Dışarıdan ve İçeriden uygulanan baskı optimal bir drenaj sağlar.

Deri katmanında odaklanmış RF enerjisi kolajen lifleri ısıtarak kasılmasını sağlar, böylece deri sıkılaşacak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşacaktır.

Buna ek olarak fibroblast metabolizması hızlanacak ve uzun dönemde derinin sıkılaşmasına ve canlanmasına yol açacak bir kolajen yenilenmesi sağlayacaktır. (Şekil 3)

Şekil 3: Deri katmanında kolajenin yeniden yapılanması daha pürüzsüz bir deri yüzeyi oluşumunu sağlayacaktır.

Şekil 3: Deri katmanında kolajenin yeniden yapılanması daha pürüzsüz bir deri yüzeyi oluşumunu sağlayacaktır.

TriFractional™ Teknolojisi

trifac

Benzersiz Deri Yenileyici Uygulamalar- TriFractional™ teknolojisinin 3 atımlı fraksiyonel uygulaması herhangi bir acı duymadan ve anlamlı bir iyileşme süreci gerektirmeden etkili ve güvenilir bir deri yenilemesi yapmaya olanak verir.

TriFractional™ uygulamaların;
• Kırışıklık ve ince çizgileri azaltmada,
• Yüz hatlarını yeniden şekillendirme ve deride bir “germe” etkisinin etkisinin oluşturulmasında,
• Cildin gerginleşmesi ve sıkılaşmasında,
• Akne veya hamilelik (veya büyüme) çatlaklarından kaynaklanan yara izlerinin (skar) hafifletilmesinde,
• Deride hiperpigmentasyonun minimize edilmesinde

klinik olarak kanıtlanmış bir etkinliği vardır.

Daha Derin Bir Penetrasyon için 3 Atım

TriFractional™ enerji, RF enerjisinin daha derin katmanlara ulaşmasını sağlamak amacıyla deriye 3 ardışık atım yoluyla aktarılır; böylece hedef doku fazladan ısınmaz ve epidermis üzerindeki etki en az düzeyde tutulmuş olur. İlk atım epidermiste iğne ucu boyunda mikro düzeyde bir ablazyon sağlar, ikinci atım deriye penetre olarak dokuyu ısıtır, üçüncü atım ise daha derine ulaşarak orta dermis katmanının ısınmasını sağlar.

TriFractional™ enerji vücudun doğal iyileşme yanıtı mekanizmasını tetiklemek amacıyla mikro düzeyde deri hasarları yaratır, böylece yeni kolajen yapımı indüklenir ve yeni bir sağlıklı deri dokusu oluşur. Uygulama sonrasında deriye enerji aktarımı sırasında boşlukta kalan alanlar, iyileşme sağlayan merkezler gibi işlev gösterir. TriFractional™ Teknoloji hastaların konforu ve güvenliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla tek kullanımlık aplikatör uçları aracılığıyla uygulanır.

Ürünler

Regenkit BCT-3

Regenlab

Regenkit BCT Otolog Platelet Rich Plasma (A-PRP) tendinopatili hastaların % 90’a ulaşn bir bölümünde önemli klinik yararlar sunar, bu yararlar zaman içinde artarak devam etmektedir. 6,11,13,14,15 Detaylı bilgi için tıklayınız RegenKit BCT sadece yetkili distribütör ve şubeler tarafından dağıtımı yapılan CE işaretli bir üründür. Ürün Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanıp tescillenmiştir. Teknoloji A-PRP®

  Regenkit ACR-Plus

  Regenlab

  Regen ACR Otolog Platelet Rich Plasma uygulaması; • Kolajen lif sayısında artış sağlanır, • Deri dokusunda düzelme ve esnekliğinde artış sağlanır, • Saç kaybı azalır, dolgunluk ve sağlamlığı artar. http://www.regenlab.com/regenacr-prp/?page_id=38 RegenACR sadece yetkili distribütör ve şubeler tarafından dağıtımı yapılan CE işaretli bir üründür. Ürün Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanıp tescillenmiştir. Teknoloji A-PRP®

   Regenkit Cellular Matrix OA

   Regenlab

   Cellular Matrix osteoartrit hastalarına ek bir yarar sağlamak üzere HA ve PRP’nin birbirini bütünleyici klinik etkilerinin sinerjik bir bileşimidir. Cellular Matrix sadece yetkili distribütör ve şubeler tarafından dağıtımı yapılan CE işaretli bir üründür. Ürün Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanıp tescillenmiştir. Teknoloji Hyaluronik asit ve Platelet Rich Plasma’nın sinerjik bir bileşim oluşturacak şekilde bir

    RegenExtracell BMC & GLUE

    Regenlab

    RegenExtracell BMC & GLUE (Kemik İliği Materyali ve Biyolojik Yapıştırıcı) iyileşme sağlanamayan kemik defektlerinde % 70 ila % 100’e varan oranlarda iyileşme sağladığı ve iyileşme süresini 2.5 aya kadar düşürebildiği gösterilmiştir.1-4 RegenExtracell BMC & GLUE sadece yetkili distribütör ve şubeler tarafından dağıtımı yapılan CE işaretli bir üründür. Ürün Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanıp […]

     Cellular Matrix / Deri

     Regenlab

     Deri Rejenerasyonu için Hyaluronik Asit ve Platelet Rich Plasma Bileşimi. Cellular Matrix sadece yetkili distribütör ve şubeler tarafından dağıtımı yapılan CE işaretli bir üründür. Ürün Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanıp tescillenmiştir. Teknoloji: A-PRP ve HA Otolog Platelet Rich Plasma ve Hyaluronik Asit Doğal ve genç bir görünüm için Hyaluronik Asit ve PRP’nin tamamlayıcı […]

      Doctors Timetable

      There is no event available.